Wydarzenia dla seniorów w październiku
Zapraszamy seniorów do naszej fundacji! Przygotowaliśmy wydarzenia specjalnie dla Was na miesiąc październik. Aby wziąć udział w spotkaniach proszę o kontakt telefoniczny: 71-794-78-91.
Wydarzenia dodatkowe dla seniorów PAŹDZIERNIK:
04.10. godz. 09:00 Fundacja, Sala Seniorów
Spotkanie ze specjalistą: z kosmetyczką Danutą Stępień: „Podkreśl swoją urodę. Przywróć skórze sprężystość: automasaż skóry”. Zapisy u koordynatorki
04.10. godz. 18:00 FAMA Centrum Biblioteczne
Dyskusyjny Klub Książkowy
Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wardą, pisarką, malarką i rzeźbiarką. Autorka książek dla dorosłych („Czarodziejka”, „Ominąć Paryż”, „Środek Lata”, „Nikt nie widział, nikt nie słyszał”) i dla młodzieży („5 sekund do Io”).
Wstęp wolny!
11.10. godz. 07:00 LZN, parking przed szkołą
Wycieczka do Kórnika. Koszt 30zł + 21zł za obiad. Opłaty u koordynatorki do 04.10. (koniecznie, bo 5-8 Grażyna jest na urlopie!)
13.10. godz. 13:00 Fundacja, Sala Seniorów
Spotkanie o bezpieczeństwie z policjantem: „Bezpieczeństwo ogólne seniorów”.
13.10. godz. 20:15 FAMA Centrum Biblioteczne
Kino w ciemno. Zapisy u koordynatorki. Wstęp bezpłatny.
18.10. godz. 17:00 Stara Piekarnia ul. Krzywoustego 310a
Spotkania ze specjalistą: kurs rysunku. 7 miejsc, zapisy u koordynatorki. Wstęp bezpłatny.
20.10. godz. 13:00 Fundacja, Sala Seniorów
Spotkanie o bezpieczeństwie z policjantem: „Bezpieczeństwo w Internecie”.
20.10. godz. 17:00 Stara Piekarnia ul. Krzywoustego 310A
DZIEŃ SENIORA: wieczór poetycki. Zaprasza nas Klub Na Psiaku. Dzieci wykonają przedstawienie specjalnie dla Seniorów!
27.10. godz. 19:00 FAMA Centrum Biblioteczne
Dni Otwarte FAMY. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszych sąsiadów! J