Treść artykułu

Współpraca z Jubilo Project

9 kwietnia odwiedzili nas aktorzy z Jubilo. Odpowiedzieli nam na wszelkie pytania dotyczące działania teatru eksperymentalnego. Aktorzy są bardzo dobrze przygotowani do prowadzenia z nami zajęć teatralnych. Współpraca z Jubilo układa nam się bardzo dobrze. Na tych zajęciach bardzo dobrze się czujemy. Ludzie z którymi gramy różne role są bardzo dobrzy i zawsze możemy liczyć na ich pomoc. Warto wspomnieć  fakt, że od 23 kwietnia zaczynamy regularną współpracę z Jubilo. Już nie mogę się doczekać jak wcielę się w rolę aktora i dam się ponieść wyobraźni fantazji. Na tym kończę i czekam z niecierpliwością.

Więcej o projekcie na stronie: JUBILO PROJECT

o projekcie:

Artyści związani z projektem podejmują problem wykluczenia społecznego. Nazwa Jubilo jest zainspirowana z łacińskiego określenia „Krzyczeć z radości” (łac. jubilare). Wspólne spotkania z różnymi grupami zagrożonymi wykluczeniem są pretekstem do budowania relacji poprzez wspólny język i prawdziwą interakcję.

fot. Karol Jarek fot. Karol Jarek fot. Karol Jarek fot. Karol Jarek fot. Karol Jarek fot. Karol Jarek fot. Karol Jarek fot. Karol Jarek

fot. Karol Jarek