Treść artykułu

ŚDS – Wyjście do kina i na basen

Bardzo lubię nasze środowe wyjścia – co dwa tygodnie wychodzimy „na miasto” lub jedziemy na jakąś wycieczkę, bierzemy udział w jakichś wydarzeniach, wystawach, idziemy do kina lub muzeum. Niedawno  poszliśmy do kina Cinema City na film „Listy do M 3”. Jest to polska komedia z 2017 roku. Recenzję filmu przedstawia poniższy tekst, który zaczerpnąłem ze strony: http://quentin.pl.

„Podobnie jak i poprzednie części serii Listy do M., Listy do M. 3 to również kilka przenikających się historii, których akcja rozgrywa się w okresie świąt Bożego Narodzenia. Film Tomasza Koneckiego działa niczym kubek herbaty z miodem i goździkami albo świeca Yankee Candle o zapachu cedru z cynamonem. Relaksuje i wprowadza w świąteczny nastrój.” Paweł.

Film z reklamami trwał około 1h 50 minut. Film bardzo mi się podobał z tego względu, że lubię komedie mimo to, że była to komedia romantyczna, ale film był śmieszny w pozytywnym tego słowo znaczeniu. Po filmie poszliśmy na gyros do restauracji Greko. Obiad był bardzo dobry, a porcja była tak duża, że nie byłem w stanie zjeść wszystkiego. Tego dnia czułem się dobrze i dzień ten wspominam bardzo dobrze. Dziękuje za uwagę.  Grzegorz M.

Byliśmy także na wycieczce na basenie w Aquaparku na ulicy Borowskiej. Było bardzo fajnie – dużo ludzi i ogromny  basen. Jestem bardzo zadowolona, że miałam okazję być na wycieczce, ponieważ byłam w tym miejscu po raz pierwszy. Niektórzy oblegali zjeżdżalnie, inni – ci którzy radzą sobie w pływaniu, basen, a inni wygrzewali się w jacuzzi 🙂 Ja należę do tej ostatniej grupy, prawie z niego nie wychodziłam 🙂 Mam nadzieję, że jeszcze tu kiedyś wrócimy. Agnieszka M.

Wszyscy byliśmy tak pochłonięci zabawą i pełni wrażeń, że zapomnieliśmy zrobić sobie zdjęcia 🙂