Treść artykułu

Rozlicz PIT i przekaż 1 % podatku Fundacji Opieka i Troska

Szanowni Państwo,

Po raz kolejny zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie działań Fundacji Opieka i Troska, poprzez wskazanie w rocznym rozliczeniu podatkowym naszego KRS – 0000159664 . W ten sposób Państwa dar pomoże nie tylko w rozwiązywaniu bieżących problemów osób doświadczonych chorobą psychiczną, ale przybliży realizację planu objęcia Ich kompleksową opieką rehabilitacyjną, terapeutyczną, edukacyjną i społeczną.

Dzięki Państwa wsparciu udało nam się stworzyć wyjątkowe miejsce – kawiarnię i pracownię artystyczną Starą Piekarnię!

Pomysł Starej Piekarni – miejsca łączącego kawiarnię i kulturę narodził się z potrzeby wsparcia osób zagrożonych społecznym wykluczeniem, osób doświadczonych chorobą psychiczną. To pierwsze takie miejsce we Wrocławiu, w którym pracują osoby po kryzysie psychicznym. Praca jest dla nich najlepszą formą terapii, która powstrzymać może nawroty choroby.

Możemy świadczyć tę pomoc, w dużej mierze dzięki Państwa zaufaniu i wsparciu. O tym, jakie efekty to wsparcie przynosi, informujemy systematycznie na naszej stronie internetowej.

Mamy nadzieję, że trwałość i rozwój dotychczas podjętych działań, doświadczenie i oddanie naszej Kadry oraz postępy naszych Podopiecznych, będą dla Państwa rekomendacją do skierowania swojego daru na rzecz naszej Fundacji. Bardzo o to prosimy i dziękujemy, w imieniu naszym i oczekujących tej pomocy.

 

Każda złotówka jest dla nas ważna i pozwala nam realizować naszą misję!!!

Przekaż 1% podatku: KRS 0000159664

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO STAREJ PIEKARNI!

Zespół Fundacji Opieka i Troska wraz z Uczestnikami

 

 

Fundacja Opieka i Troska

Kiełczowska 43 bud. 6

Tel. 71 794 78 91

opiekaitroska@opiekaitroska.pl

 

Kawiarnia Stara Piekarnia

Krzywoustego 310a

tel. 609 233 791

kawiarniastarapiekarnia@gmail.com