Treść artykułu

Półzimowisko 2016

Co roku w trakcie ferii zimowych „Klub na Psiaku” organizuje dwa turnusy półzimowiska dla dzieci i młodzieży z okolic Psiego Pola. W te ferie nie mogło być inaczej!

 

Na półzimowisku czekała na dzieci moc wrażeń. Codziennie, oprócz poniedziałków, który był dniem zapoznawczym, wychodziliśmy w różne miejsca we Wrocławiu, by jak najciekawiej spędzić ten zimowy czas. Byliśmy m.in.: w Teatrze Lalek, w którym zostaliśmy oczarowani piękną scenografią i aktorstwem, a później placem zabaw w Parku Staromiejskim; w Humanitarium, gdzie wytworzyliśmy swoje własne kostki kąpielowe; w Bobolandii, która mimo dwusetnej wizyty cieszy się niezmiennym zainteresowaniem ze strony dzieci oraz na łyżwach (no bo co to byłoby za półzimowisko bez przynajmniej jednego sportu zimowego? J). Mieliśmy okazję wziąć także udział w zajęciach ceramicznych w Starej Piekarni, które niesamowicie podobały się dzieciakom mogącym znaleźć ujście dla swoich artystycznych talentów, a także zjeść własnoręcznie zrobione pączki z okazji Tłustego Czwartku!

Cieszymy się, że „Klub na Psiaku” mógł znowu zorganizować zimowisko oraz, że od lat obdarzają nas Państwo zaufaniem posyłając na nasze zajęcia swoje pociechy. Mimo że ferie się dopiero skończyły, już teraz zapraszamy Państwa dzieciaki do uczestnictwa w normalnych zajęciach w naszym Centrum, które mają miejsce codziennie od 15:00 do 19:00. Do zobaczenia!

 

 

Koordynatorzy Klubu na Psiaku 🙂