Treść artykułu

Klub Seniora

W Fundacji Opieka i Troska Klub Seniora działa od jesieni 2012. Tworzy go grupa energicznych i pełnych inicjatywy seniorów – Klub powstał na ich wniosek i prośbę. Można więc powiedzieć, że to spełnione marzenie!

Zapraszamy do nas wszystkich tych, którzy lubią być aktywni, nie lubią nudy i ciągle chcą się rozwijać; tych wszystkich, którzy świat traktują jak wyzwanie i chcą pomagać innym.

U nas znajdziecie Państwo zarówno coś dla ciała, jak i dla ducha: język angielski i warsztaty obsługi komputera, warsztaty rękodzieła, a także trening relaksacji. A to nie wszystko: odbywają się spotkania z dietetykiem i innymi specjalistami (m.in. psycholog, stylistka czy prawnik). Zwiedzamy Wrocław i cały Dolny Śląsk, chodzimy do kin i teatrów.

Tygodniowy harmonogram znajdą Państwo w odnośniku poniżej, a o tym, co u nas się dzieje, dowiedzą się Państwo z Facebooka (wystarczy wyszukać: Klub Seniora „Zawsze Młodzi”).

Siedziba Klubu mieści się przy ul. Kiełczowskiej 43, bud. 6 (teren Lotniczych Zakładów Naukowych, jeden z budynków po internatach).

Opiekunem Klubu Seniora „Zawsze Młodzi”, jest Katarzyna Sionek. W sprawach związanych z Klubem, można dzwonić na numer 71 794 78 91. Opiekun Klubu jest do Państwa dyspozycji:

Poniedziałki: 9:00-13:00

Wtorki: 8:30-15.00

Środy: 9:00-13:00

Czwartki: 9:00-14:00

Zapraszamy!

 

 

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku!

pl-pl.facebook.com/KlubSenioraNaPsimPolu

AKTUALNOŚCI W KLUBIE SENIORA.

 

Logo ASOS