Treść artykułu

Klub Seniora – prośba o udział w ankiecie

Szanowni Państwo,

zwracamy się  do Seniorów należących do Waszego Klubu Seniora z serdeczną prośbą o udział w ankiecie, której wyniki posłużą do opracowania raportu umożliwiającego dostosowanie oferty zajęć sportowych i rekreacyjnych do Państwa potrzeb i oczekiwań. 

Fundacja ,,Utalentowani” – w ramach realizacji projektu „Masters Wrocław” finansowanego przez Gminę Wrocław, a prowadzonego we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego – aktualnie wspiera działania wrocławskich Mastersów, czyli byłych zawodników w wieku 50+, 60+, 70+, obecnie nadal uprawiających sport.

Jednocześnie chcemy propagować aktywność fizyczną wśród Seniorów, którzy do tej pory nie uczestniczyli w rywalizacji sportowej, a także zachęcić do aktywności rekreacyjnej.

Zbadanie potrzeb i oczekiwań pozwoli nam na przygotowanie rekomendacji dla Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego do projektowania zajęć tego typu dla wrocławskich Seniorów.

Ze względu na obecną sytuację pandemiczną nie możemy przybyć do Państwa osobiście, dlatego szczególnie zależy nam na Państwa wsparciu i dotarciu do Seniorów z Państwa Klubu.

Wiemy, że prowadzicie Państwo działalność on line i telefonicznie – będziemy wdzięczni za udostępnienie ankiet lub przeprowadzenie ich telefonicznie, a następnie przesłanie formularzy lub wyników zbiorczych na adres:  jgrabowski_wroc@interia.pl

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 502 817 225

Jeśli zechcecie Państwo odpowiedzieć na naszą prośbę – możecie tę pracę zaliczyć także do działań Klubu realizowanych w ramach niestandardowych zadań w okresie epidemii, działań przygotowujących do projektowania zadań w przyszłości (rekomendacja w piśmie dyrektor WCRS, w załączeniu).

Załączniki:

1. Ankieta

2. List – rekomendacja dyrektor WCRS