Treść artykułu

I Festiwal Rękodzieła na Psim Polu

Miniony weekend był wyjątkowy! Bardzo dziękujemy CBK Fama za inicjację wyjątkowego festiwalu cyrkowego, który mamy nadzieję na stałe wpisze się w kalendarz wrocławskich wydarzeń kulturalnych.
W imieniu Fundacji Opieka i Troska oraz Kawiarni i Pracowni Artystycznej składamy ogromne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc przy realizacji Festiwalu Rękodzieła, który powstał z inicjatywy Fundacji Opieka i Troska oraz był częścią realizowanego przez Fundację projektu „Spotkanie z Kulturą” dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław.
Dziękujemy zespołowi CBK Fama za pomoc w organizacji Festiwalu rękodzieła! A także wszystkim wystawcom, którzy wzięli udział w Festiwalu: Stara Piekarnia, Dom Dzienny Fundacji Opieka i Troska, Klub Seniora Zawsze Młodzi, Krawiectwo Anna Stodulska, Czarównitka, Kundelinchi, Małgorzata Małkiewicz, Anna Rażnikiewicz. Pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, wszystkim pracownikom Fundacji Opieka i Troska oraz Starej Piekarni, szczególnie niezastąpionym wolontariuszom i wielu wielu innym!
Było fantastycznie ??