Treść artykułu

Festyn „Integrujmy się” za nami!

3 października na terenie Lotniczych Zakładów Naukowych po raz kolejny wspólnie z partnerskimi organizacjami z Psiego Pola świętowaliśmy pod hasłem lokalnej integracji.

Dla Fundacji Opieka i Troska ta integracja jest wielowymiarowa. Poza tą bardzo ważną w ramach partnerstwa z lokalnymi instytucjami, promujemy integrację międzypokoleniową – dzięki działającemu w Fundacji Klubowi Seniora, a także solidaryzujemy się z osobami chorującymi psychicznie.

Jest więc co świętować!

Nasz lokalny festyn obfitował w konkursy i niespodzianki – szczególnie dla dzieci i młodzieży. Wyjątkową atrakcją dla wszystkich była loteria fantowa, w której główną nagrodą był rower, ufundowany przez BZ WBK. Wszystkie fanty wygrane podczas loterii przyniosły jej uczestnikom wiele radości, szczególnie zwyciężczyni nagrody głównej!

Na scenie wystąpiły dzieci i młodzież z lokalnych szkół i przedszkoli z występami wokalno-muzycznymi, a zwieńczeniem programu był występ Mary Marylowicz.

Jak co roku prezentowaliśmy cudne rękodzieło uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Klubu Seniora. Nie zabrakło pysznych ciast i przekąsek!

Dopisała nam piękna, jesienna pogoda, a sam festyn cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Psiego Pola. Już kolejny rok mogliśmy świętować z Państwem obchody Wrocławskich Dni Seniora oraz Dni solidarności z osobami chorującymi psychicznie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym w tym wyjątkowym Dniu, a szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów nagród w loterii fantowej. Bez Państwa pomocy nie udałoby się zorganizować tej wyjątkowej zabawy, która ucieszyła wielu!

Dziękujemy!

Zespół Fundacji Opieka i Troska

 

Darczyńcy nagród w loterii fantowej:

Bank BZ WBK www.bzwbk.pl  logo pdf

Auchan

Świat Książki

Czaku-Bistro

Fitness Klub ALTRA

Pierogowo.pl

Top Trend Studio – salon kosmetyczny

Amelia – salon fryzjerski

Biuro Podróży Mrówka

Pasmanteria – ryneczek Psiego Pola

Fitness Capri

Słoneczko. Gabinet Odnowy Biologicznej

Restauracja Itaaka

Multikino Arkady Wrocławskie

Fotograf – ryneczek Psiego Pola

Lejdis