Treść artykułu

Festyn 2013

Już jesteśmy po festynie, w tym roku niestety pogoda nam nie dopisała, ale i tak stawiliśmy się liczną ekipą. Nasi seniorzy przygotowali przepyszne ciasta i kawiarenkę, przy ich stoisku zbierały się dzikie tłumy!
Dzieciaki ze świetlicy Klub na Psiaku dały niesamowity pokaz breakdance’a i zaprezentowały samodzielnie zrobionego psa z papieru Mache.
Odwiedził nas także gość zza południowej granicy we własnej osobie Krtek.
Środowiskowy Dom Samopomocy pokazywał swoje rękodzieło, które cieszyło się zainteresowaniem. Jak co roku udało nam się zorganizować cegielnię, której dochody będą przeznaczone na pokrycie remontu Klubu na Psiaku, niestety nikt w swojej cegiełce nie natrafił na rower, ponieważ za każdą przydzieloną cegiełkę oddawaliśmy fanty.

Zaprosiliśmy także zaprzyjaźnionego z fundacją pana Romana Szynola, który prowadził otwarte warsztaty z koła garncarskiego. Dla zainteresowanych warsztatami ceramicznymi pragniemy poinformować, że w Galerii Rękodzieła odbywają się odpłatne warsztaty ceramiczne, wszelkie informacje można znaleźć w zakładce Warsztaty Ceramiczne.

Oprócz pana ceramika wspierał nas pan szklarz, który prowadzi warsztaty w Środowiskowym Domu Samopomocy na razie ciężko nam idzie, ale już niedługo zobaczycie efekty naszej trudnej pracy.

Korzystając z sytuacji pragniemy gorąco podziękować wszystkim naszym sponsorom, dzięki którym nasze przedsięwzięcie mogło się udać:

Selgros
Cash & CarryNetto Sp. z o.o.