Eva Smirkova – #fake vintage

W Starej Piekarni można delektować się nie tylko pysznymi daniami i kawami, lecz także sztuką z najwyższej półki! Tym razem swoje prace udostępniła nam p. Eva Smirkova. Jej wspaniałe portrety będą na Was spoglądać ze ścian przez niemalże miesiąc i umilą pobyt u nas. Wystawa połączona jest ze spotkaniem z artystką, która opowie o swoich pracach 🙂

Wystawa:
17.02. 2020 – 16.03. 2020
Spotkanie z Evą Smirkovą:
19.02. 2020

EVA SMIRKOVA O SOBIE:

Eva Smirkova mieszka i pracuje w Mirkowie. Tworzy portretowe kolaże inspirowane fotografią początku ubiegłego wieku, łącząc je ze zdjęciami osób współczesnych – przyjaciół, rodziny, czy klientów-na zlecenie. Portrety takie to zmyślone wspominki, dlatego można śmiało mówić o fejkowych wspomnieniach, czy projekcjach. Więcej o zmyślonych wspominkach Smirkovej można przeczytać na blogu. W Starej Piekarni będzie można obejrzeć właśnie kłamliwe portrety #fakevintage oblane słodkim lukrem soczystych kolorów.

Zapraszamy!
blog: www.ewaportretuje.com
shop: www.smirkova.com
https://www.facebook.com/eva.smirkova/
https://www.instagram.com/smirkova_gallery/

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/556109391654205

Wystawa i spotkanie odbywają się w ramach projektu „Spotkanie z kulturą – centrum działań twórczych w Starej Piekarni. Edycja 5.”, organizowanego przez Fundację Opieka i Troska oraz dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław.