Treść artykułu

Dzień Dziecka w Starej Piekarni oraz spotkanie z Agnieszką Gil

Już w najbliższą sobotę 4 czerwca w ramach akcji Zaczytane Psie Pole organizowanej przez Fundację Opieka i Troska oraz kawiarnię Stara Piekarnia, w samym sercu Psiego Pola – nieopodal jego urokliwego rynku – odbędzie się pierwsze spotkanie literackie. Jego gościem będzie znana wrocławska autorka opowiadań i wierszy dla dzieci i młodzieży – Agnieszka Gil.
Pisarka to niezwykła, angażująca się w mnóstwo działań propagujących czytelnictwo podczas przeróżnych spotkań, eventów, czy zabaw dla dzieci młodszych i starszych. Jest także blogerką. Na stronie www.agnieszkagil.blox.pl Pisze z Wrocławia!
4 czerwca w Starej Piekarni pani Agnieszka przeczyta dzieciom fragment „Układu nerwowego”. Będzie to opowieść małego Kacpra o kocie i wyspie wiatru. Młodzieży i dorosłym z pewnością zasmakuje łyk „Herbaty z jaśminem” o wycieczce do Złotego Stoku.
Łącząc to wyjątkowe, literackie wydarzenie z obchodzonym 1.06 Międzynarodowym Dniem Dziecka przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Będą warsztaty literackie, warsztaty muzyczne, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, malowanie twarzy, gry i konkurencje sportowe.

Te wyjątkowe atrakcje są możliwe dzięki współpracy Fundacji Opieka i Troska, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, pasażu Handlowców – Psie Pole.
Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci, nie tylko z Psiego Pola, ale z całego Wrocławia i okolic. Zaczynamy świętować o godzinie 10:00 przed Starą Piekarnią – ul. Krzywoustego 310 a. Nie może Was tam zabraknąć podczas wspólnej zabawy!

Dzień dziecka