„Klub na Psiaku” – Centrum rozwoju i aktywności dzieci i młodzieży

Zielony dywan, który wysłuchał w swoim życiu mnóstwo zwierzeń i pełnych ciepła rozmów; kuchnia, w której niemal codziennie roznoszą się smakowite zapachy wspólnie przygotowanej kolacji; żółw Fredzio, który zawsze serdecznie pomacha łapką i ciekawie wynurzy swój słodki pyszczek; pani Gosia i pani Kasia, na których pomoc zawsze można liczyć i magiczna tablica, na której codziennie pojawiają się dowody naszych dobrych serc…

To wszystko znajdziecie w :”Klubie na Psiaku”, Centrum rozwoju i aktywności dzieci i młodzieży, które finansowane jest przez Miasto Wrocław. Jeśli chcecie, aby Wasze dzieci spędzały popołudnia pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogów, rozwijały swoje zainteresowania, talenty i osobowość – zajrzyjcie do „Klubu na Psiaku”!

Wszystkie zajęcia są bezpłatne i dostosowane do etapu rozwojowego dzieci. Każdy dzień zaczynamy wspólnym odrabianiem lekcji, a kończymy Spotkaniem przy Stole, podczas którego dzielimy się wszystkim, co wydarzyło się w ciągu dnia.

Jeśli pojawią się jakieś problemy – rozwiązujemy je poprzez rozmowy (grupowe i indywidualne), a naszym mottem są słowa Victora Frankla „Stań się tym, kim jesteś”.

Skontaktuj się z nami! Numer telefonu:  793 868 528

email: klubnapsiakufoit@gmail.com

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:00–16:00 Pomoc w odrabianiu lekcji Pomoc w odrabianiu lekcji Pomoc w odrabianiu lekcji Pomoc w odrabianiu lekcji Pomoc w odrabianiu lekcji
16:00–17:30 Zajęcia międzykulturowe+ dodatkowo: język angielski od 17:00 W zdrowym ciele zdrowy duch Skate Day – zajęcia sportowe (w miarę pogody) + zajęcia kulinarne o zdrowym odżywianiu Silne Strony – zajęcia z rozwoju umiejętności społecznych + taniec o godz. 16:00 Niezła Sztuka! – zajęcia artystyczne wykorzystujące różne techniki i formy manualne 16:00 + dodatkowo język angielski od 17:30 Dzień rozmaitości – wyjścia i wycieczki, gry i zabawy
17:30–18:00 „Spotkanie na dywanie” – rozmowa na tematy aktualnie ważne dla dzieci – praktyka asertywnej komunikacji „Spotkanie na dywanie” „Spotkanie na dywanie” „Spotkanie na dywanie” „Spotkanie na dywanie”
18:00–18:15 Sprzątanie Centrum Sprzątanie Centrum Sprzątanie Centrum Sprzątanie Centrum Sprzątanie Centrum
18:15–19:00 „Spotkanie przy stole” – wspólny posiłek i podsumowanie dnia „Spotkanie przy stole” „Spotkanie przy stole” „Spotkanie przy stole” „Spotkanie przy stole”