Treść artykułu

Dni Otwarte Klubu Aktywizacji Społecznej „Na Zakręcie” oraz Starej Piekarni

Dnia 23.10.2017r. odbyły się Dni Otwarte Starej Piekarni oraz Klubu Aktywizacji Społecznej „Na Zakręcie” w głównym budynku Starej Piekarni przy ul. Bolesława Krzywoustego 310a.

Pierwsza część spotkania poświęcona była prezentacji, przygotowanej i wygłoszonej przez Dyrektora Starej Piekarni – Dorotę Wojtanowicz na temat aktywizacji zawodowej, będącej ścieżką do zdrowienia, kierowanej do Klubu Aktywizacji Społecznej „Na Zakręcie” ich rodzin oraz gości z zewnątrz.

W następnej części uczestnicy Klubu Aktywizacji Społecznej „Na Zakręcie” za pomocą prezentacji, zdjęć oraz własnych wystąpień, przedstawili swoje działania w Klubie, tym samym podsumowując dotychczasowe osiągnięcia. Uczestnicy mieli także możliwość zapoznać bliskich z miejscem Starej Piekarni oraz salami warsztatowymi, w których odbywają się zajęcia artystyczno-integracyjne, w których biorą udział w każdy poniedziałek miesiąca.  Osoby chętne mogły skorzystać z darmowych konsultacji psychologa, który pracuje w Klubie Aktywizacji Społecznej.

 

Kobus Katarzyna