Artworks of Nadia

I przyszedł ten dzień… Jesienny Festiwal Rękodzieła 2020 Online dobiega końca! Czas na ostatniego wystawcę. Z dumą prezentujemy piękne kolczyki wykonane ręcznie prosto od Artworks of Nadia.

Kontakt:

Facebook: FB / https://www.facebook.com/ArtworksOfNadia/

Zainteresowani?
Zapraszamy do kontaktu!

Kolczyki nr 1
Na zdjęciu znajduje się para długich kolczyków w kolorze biało-srebrnym. Górną część kolczyków stanowią białe koraliki, cztery mniejsze oraz cztery większe na każdym kolczyku. Białe koraliki są z plastiku. Środek kolczyków jest w kolorze srebrnym. Jest to cienkie średnie metalowe kółko oraz mniejsze metalowe koło z wypełnieniem na kształt rozety. Dół kolczyków stanowią białe warkoczyki zaplecione techniką makramy – warkoczyki są wykonane z cienkiej włóczki.

Kolczyki nr 2
Na zdjęciu znajduje się para długich kolczyków w kolorze czarno-zielono-złotym. Górną część kolczyków stanowi szesnaście małych plastikowych czarnych koralików (po osiem na każdym kolczyku), dwa plastikowe czarne koraliki w kształcie rombu (po jednym na każdym kolczyku), dwa trochę większe czarne, błyszczące okrągłe koraliki z kamienia naturalnego Noc Kairu (po jednym na każdym kolczyku) oraz dwa zielone większe koraliki z naturalnego kamienia.
Dolną część kolczyków stanowią krótkie małe, pozłacane łańcuszki w kolorze starego złota.

Kolczyki nr 3
Na zdjęciu znajduje się para długich kolczyków w kolorze czarno-złoto-zielonym. Górną część kolczyków stanowi czternaście małych czarnych koralików (po siedem na każdym kolczyku), osiem większych czarnych koralików (po cztery na każdym kolczyku) i czternaście małych czarnych koralików (po siedem na każdym kolczyku). Dolną część kolczyków stanowią dwa pozłacane krążki (po jednym na każdym kolczyku) oraz dwa zielone średnie korale w kolorze zielonym – z kamienia naturalnego. Zielone korale okala półokrągłe posrebrzane krążki.

Kolczyki nr 4
Na zdjęciu znajduje się para długich kolczyków w kolorze biało-czerwono-białym z domieszką srebrnego i złotego. Górną część kolczyków stanowią sześć plastikowych małych białych korali (po trzy na każdym kolczyku), dwa małe plastikowe czerwone korale (po jednym na każdym kolczyku) i sześć plastikowych małych białych korali (po trzy na każdym kolczyku). Dolną część stanowi pozłacany koralik z plastiku na jednym kolczyku i posrebrzany koralik z plastiku na drugim kolczyku, dwa duże plastikowe czerwone korale (po jednym na każdym kolczyku) oraz dwa krótkie posrebrzane łańcuszki (po jednym na każdym kolczyku) z metalu.

Kolczyki nr 5
Na zdjęciu znajduje się para długich kolczyków w kolorze czerwono-srebrnym. Górną część kolczyków stanowią dwa małe plastikowe czerwone koraliki (po jednym na każdym kolczyku), częścią łączącą są bardzo długie srebrne łańcuszki (podwójne na każdym kolczyku) z metalu. Dolną część kolczyków stanowią dwa małe srebrne serduszka (po jednym na każdym kolczyku).

Kolczyki nr 6
Na zdjęciu znajduje się para długich kolczyków w kolorze srebrno-biało-ciemnozielonym. Górną część kolczyków stanowią cztery posrebrzane małe koraliki (po dwa na każdym kolczyku) z metalu, osiem białych małych koralików (po cztery na każdym kolczyku) z plastiku i cztery posrebrzane małe koraliki (po dwa na każdym kolczyku) z metalu. Dolną część kolczyków stanowią dwa większe ciemnozielone koraliki (po jednym na każdym kolczyku) z plastiku i dwa metalowe większe koła w kształcie rozety (po jednym na każdym kolczyku).

Kolczyki nr 7
Na zdjęciu znajduje się para długich kolczyków w kolorze srebrno-biało-beżowym z domieszką złotego. Górną część kolczyków stanowią średniej długości posrebrzane łańcuszki (podwójne na każdym kolczyku). Dolną część kolczyków stanowią płaskie koraliki z plastiku – dwa białe i dwa beżowe (po jednej sztuce dwóch kolorów na każdym kolczyku) ze złotym deseniem.

Kolczyki nr 8
Na zdjęciu znajduje się para długich kolczyków w kolorze niebiesko-srebrnym. Górną część kolczyków stanowią oba plastikowe oczy proroka (po jednym na każdym kolczyku). Środkową część stanowią dwa plastikowe posrebrzane płaskie krążki z kropkami (po jednym na każdym kolczyku). Dolną część kolczyków stanowią dwa większe prześwitujące koraliki w kolorze ciemnoniebieskim (po jednym na każdym kolczyku) z plastiku.

Kolczyki nr 9
Na zdjęciu znajduje się para długich kolczyków wielokolorowych. Górną część stanowią dwa szklane bezbarwne koraliki (po jednym na każdym kolczyku), dwa czarne drewniane koraliki (po jednym na każdym kolczyku), dwa białe ceramiczne koraliki z ciemnym deseniem (po jednym na każdym kolczyku) i dwa brązowe drewniane koraliki (po jednym na każdym kolczyku). Dolną część stanowią dwa duże drewniane korale w kolorze czerwieni (po jednym na każdym kolczyku) oraz dwa małe plastikowe koraliki w nieregularnym kształcie w kolorze jasnoczerwonym (po jednym na każdym kolczyku).