Agnieszka Giera i współczesne technologie

Serdecznie zapraszamy na pierwszą w 2020 roku wystawę prac w Starej Piekarni. Wystawa będzie połączona ze spotkaniem z artystką. Swoje obrazy, w tym kolaże zaprezentuje i opowie o nich p. Agnieszka Giera, absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Wystawa:
20.01. 2020 – 07. 02. 2020
Spotkanie z Agnieszką Gierą:
24.01.2020

O WYSTAWIE:
Prace pokazane na wystawie prezentują cykl obrazów i kolaży skupionych na tematyce współczesnych technologii, obrazu jako przedmiotu poddawanego dowolnym zmianom w programach graficznych, takich jak Photoshop czy Gimp – przezroczyste tła, wycinanie obiektów, gradienty itp. Nawiązują też do estetyki vaporwave.

BIOGRAM:
Agnieszka Giera – urodzona w Lesznie, absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, gdzie obecnie mieszka i pracuje. Brała udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych, jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce i poza granicami kraju. Zajmuje się głównie malarstwem, kolażem i rysunkiem, a także tworzeniem lalek artystycznych. Zapraszamy do oglądania!

Wstęp wolny.
Zapraszamy!

Wystawa i spotkanie odbywają się w ramach projektu „Spotkanie z kulturą – centrum działań twórczych w Starej Piekarni. Edycja 5.”, organizowanego przez Fundację Opieka i Troska oraz dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław.