Zielony dywan, który wysłuchał w swoim życiu mnóstwo zwierzeń i pełnych ciepła rozmów; kuchnia, w której niemal codziennie roznoszą się smakowite zapachy wspólnie przygotowanej kolacji; piesek, który zmienia kolory i kształt zębów jak kameleon; Pani Renia – niezastąpione koło ratunkowe wszystkich, którzy mają problem z matmą i magiczna tablica, która co tydzień zabiera nas w wymarzone miejsce na świecie…

To wszystko znajdziecie w :”Klubie na Psiaku”, Centrum rozwoju i aktywności dzieci i młodzieży, które finansowane jest przez Miasto Wrocław. Jeśli chcecie, aby Wasze dzieci spędzały popołudnia pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogów, rozwijały swoje zainteresowania, talenty i osobowość – zajrzyjcie do „Klubu na Psiaku”!

Wszystkie zajęcia są bezpłatne i dostosowane do etapu rozwojowego dzieci. Każdy dzień zaczynamy wspólnym odrabianiem lekcji, a kończymy Spotkaniem przy Stole, podczas którego dzielimy się wszystkim, co wydarzyło się w ciągu dnia.

Jeśli pojawią się jakieś problemy – rozwiązujemy je poprzez rozmowy (grupowe i indywidualne), a naszym mottem od października są słowa Victora Frankla „Stań się tym, kim jesteś”.

Skontaktuj się z nami! Numer telefonu:  793 868 528

email: klubnapsiakufoit@gmail.com

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:00–16:00 Pomoc w odrabianiu lekcji Pomoc w odrabianiu lekcji Pomoc w odrabianiu lekcji Pomoc w odrabianiu lekcji Pomoc w odrabianiu lekcji
16:00–17:30 Samorząd na Psiaku + dodatkowo: język angielski od 16:30 W zdrowym ciele zdrowy duch Skate Day – zajęcia sportowe + zajęcia kulinarne o zdrowym odżywianiu Silne Strony – zajęcia z rozwoju umiejętności społecznych + taniec o godz. 16:00 Niezła Sztuka! – zajęcia artystyczne wykorzystujące różne techniki i formy manualne 16:00 + dodatkowo język angielski od 17:30 Dzień rozmaitości – wyjścia i wycieczki, gry i zabawy
17:30–18:00 „Spotkanie na dywanie” – rozmowa na tematy aktualnie ważne dla dzieci – praktyka asertywnej komunikacji „Spotkanie na dywanie” „Spotkanie na dywanie” „Spotkanie na dywanie” „Spotkanie na dywanie”
18:00–18:15 Sprzątanie Centrum Sprzątanie Centrum Sprzątanie Centrum Sprzątanie Centrum Sprzątanie Centrum
18:15–19:00 „Spotkanie przy stole” – wspólny posiłek i podsumowanie dnia „Spotkanie przy stole” „Spotkanie przy stole” „Spotkanie przy stole” „Spotkanie przy stole”

Zabawa i praca "Na Psiaku"